DRUGO KOLO KUPA FS JABLANIČKOG OKRUGA

Kumarevo pobedilo Reala penalima

Realovci iz Donje Jajine kod Leskovca poraženi su u drugom kolu Kupa  od ekipe Kumareva sa 2:3 posle izvođenje penala, gde su pokazali slabu relizacisku sposobnost sa penala.

U regularnom toku utakmica je završene bez pobednika. Domaći su dav puta dolazili u vođstvo, gosti iz Kumareva stizali do izjednačenja i na kraju  se plasirali u treće kolo sasvim zasluženo.

Igrač utakmice:  Petrov.

Real je prvi došao dao gol šestom minutu. Kapiten domaćih Dalibor Stevanović je idelano cenmtrirao sa desne strane, na pravom mestu se našao Redžepović i udacem glavom matirao N. Mitrovića. U finišu prvog dela S. Kostić je preciznim udarcem sa nekih 12-13 metra poslao loptu iza leđa nemoćnog Lakićevića i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

I u drugom delu po jedna pogodak na obe strne. U 60 minutu najlepši trenutak na utakmici i evro gol Nenada Stevanovića koji je iskosa sa desne strne preciznim udacem lobovao golmana gostiju i po drugi put dovero Realovce u vođstvo.

Radost domačina trajala je kratko . Samo pet minuta kasnije korener sa desne strane izveo je rezervista Radivojević, igrač domaćih N. Milošević u nameri da je izbaci ispred svog gola skrenuo je loptu koja je završila u sopstvenu mrežu. Boljim izvođenjem penala gosti iz Kumareva zasluženo su izborili plasman u treće kolo Kupa FS-JO.

Donja Jajna – Gledalaca 200. Sudija: Nemanja Kostić (Leskovac) 8. Stelci: Redzepović u 6, Nenad Stevanović u 60 min. za Reala, S. Kostić u 42, Radivojević u 65 za Kumarevo. Stelci iz penala: I. Nikolić ( Real), M. Kostić, Simonović, Stanojević ( Kumarevo). Žutih i crvenih kartona nije bilo.

REAL: Lakićević 6,5, D. Stevanović 7,5, Pešić 7 (A, Nikolić -), Milošević 6 ( Janjić 7), Mihajlović 7, Petrović 7, Petrov 7,5, I. Nikolić 7, Stajković 5 ( M. Stevanović 7 ), Redzepović 6,5, N. Stevanović 7,5.

KUMAREVO:  N. Mitrović 6, Blagojević 7, M. Kostić 7, Simonović 7,5, Stanojević 6, A. Nikolić 6 ( Radivojević 7), Mitić 6, Stanković 6, J. Mitrović 7, S. Kostić 7, Z. Nikolić 6.

Vukašin Stevanović

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.