Leskovački poštari protutnjali kroz Prokuplje

LESKOVAC – Na radno – sportskom takmičenju, održanom u Prokuplju koje je okupilo radnike pošta Srbije iz Prokuplja, Niša, Pirota, Bora , Zaječara , Vranja i Leskovca, leskovčani su ostvarili vrlo zapažene rezultate.Najubedljivije pobede ostvarile su odbojkaška i fudbalska ekipa. Odbojkaši su najpre savladali Vranje sa 2:0 u setovima a u finali i ekipu Pirota takođe sa 2:0.Fudbaleri su bili još ubedljiviji pobedivši najpre Vranje sa 11:1 a potom i ekipu Prokuplja sa 8:0 da bi u finalu bili bolji od višestrukih prvaka Srbije, ekipe Niša sa 2:0 golovima koje su postigli Bojan Janković i Stefan Đorđević.
Emilija Cavnić, nekadašnja stonoteniserka Dubočice, kao i svake godine, prošetala se do titule najbolje pobedivši takmičarke iz Zaječara i Vranja a po prvi put prvaci četvrte regije postali su i Pešić Predrag i Marijola Trajković u šahu u svojim kategorijama. Pešić je po prvi put uspeo da savlada takmičara iz Zaječara, inače FIDE majstora. Poslednju titulu za ekipu iz Leskovca osvojio je Milan Antić u disciplini upravljanje mopedom i uručenje pošiljaka.

Svi takmičari plasirali su se na finalno takmičenje u Beogradu koje će biti održano na Adi Ciganliji 3. juna.
Pored pobednika vredno je pomenuti i drugo mesto u dostavi pošiljaka u muškoj kao i treće u ženskoj konkurenciji .