Moravac iz Pečenjevca bolji od Leminda

U zaostaloj utakmici 16. kola Međuopštinske fudbalske lige Jablaničkog okruga, ekipa iz Pečenjevca savladala je ekipu Leminda u Leskovcu rezultatom 2:3.

U jednoj jako zanimljivoj utakmici, pred oko 150 gledalaca, domaća ekipa je napadala i stvarala šanse preko iskusnog Stajića ali nije uspevala da ih realizuje.

Gosti su koristili raspoloženog za kontranapade Mladenovića koji je u dva navrata uspeo da prevari odbranu Leminda i golovima u 37. i 67. minutu stekne epitet igrača utakmice.

Pobedonosni pogodak za ekipu Moravca delo je Đorđevića u 82. minutu. Za ekipu Leminda golove je postigao Antonić u 2. i 71. minutu.

Posle pet uzastopnih pobede ekipa Moravca izbila je na četvrto mesto za 325 bodova dva manje od trećeplasirane ekipe BSK iz Belanovca.

U sledećem 21. kolu Mešuopštinske fudbalske lige sastaju se: Šumadija Omladinac, Lemind 1953-ŠFU Derb i, Bratstvo-BSK, Milanovo-Real, Moravac(P)-OFK Morava, Marjan MB-Gradac, Sušica2012-Mladost (B), Radnički-Plantaža.