PK Leskovac: Jedanaestoro plivača sa 24 medalje osvojilo drugo mesto

Na 2. kolu Plivačkog Saveza Centralne Srbije Plivački klub Leskovac predstavilo je 11 plivača, osvojivši ukupno 24 medalje i drugo mesto u ukupnom plasmanu, dok je Iva Petković briljirala u apsolutnoj kategoriji, a Viktor Dimitrijević zauzeo treće mesto.

Takmičenje je održano 2. marta u Paraćinu sa 343 takmičara iz 24 kluba Centralne Srbije.

9. Veljko Joić (2002)

Takodje, Iva Petković (2006) u APSOLUTNOJ kategoriji osvojila je PRVO mesto u disciplinama 50m prsno i 200m prsno. Viktor Dimitrijević (2005) osvojio je u APSOLUTNOJ kategoriji TREĆE mesto u disciplini 200m mešovito. Štafeta Plivačkog kluba „Leskovac“ osvojila je TREĆE mesto u APSOLUTNOJ kategoriji u sledecem sastavu:1. Leona Dimitrijević (2009)
2. Sara Kostić (2008)
3. Jelena Cirić (2006)
4. Iva Petković (2006)

Uprava kluba PK Leskovac čestita uspešan nastup svojih plivačica i plivača i izražava nadu da će se skorog Državnog prvenstva oni opet kućama vratiti sa medaljama.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.