ZONA JUG

PUSTA REKA-GFK DUBOČICA 0:5 (0:2)

Komšijski derbi u Bojniku protekao je u znaku gostiju iz Leskovca koji su sve vreme bili apsolutni gospodari situacije, pa su u potpunosti nadigralu Pustorečane i visoko ih porazili na njihovom terenu.

Već u 10. minutu prva radost za goste. Po levoj strani izvanredno je prodro Kostić- Milutinović i uposlio na  drugoj stativi kapitena Nikolu Stankovića kome nije bili teško da sa nekoliko metara matira golmana domaćih S. Stankovića. Samo dva minuta kasnije prednost je udvostučena. Izvnredna procena  pomoćnog sudije Savića iz Paraćina koji je sačekao tok akcije ispoštovao prednost, iz drugog plana je utrčao Stojanovići pored istrčalog golman domćih poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor. U drugom delu još tri pogodaka Leskovčana. Igrao se 67. minut kada je Kostić-Milutinović ušao u kazneni prostor i po treći put je golman domaćih morao da vadi loptu iz mreže.

Samo pet minuta kasnije 0:4 a ovaj pogodak bi se mogao nazvati  „bratski“. Po desnoj stani je izizvanredno prodro Danilo Stanišić i na suprotnoj stativi uposlio brata blizanca Danijela kome nije bilo teško da sa nekoiko metara ubaci loptu u mrežu svog  do juče matičnog kluba.

Konačnih 0:5 u 82. minutu posle odličnog proigravanja Danijela Stanišića, kapiten Nikola Stanković je  sa nekoliko metara poslao loptu u mrežu nemoćnog S. Stankovića koji je morao i po peti put da vadi loptu iz mrežu.

Igrač utakmice: Aleksa Kostić- Milutinović

Bojnik. Gledalaca 300. Sudija: Slađan Kojadinović ( Despotovac) 8. Stelci: N. Stanković u 10, 82, Stojanović u 12, Kostić- Milutinović u 67, Danijel Stanišić u 72 min. Žuti kartoni: Aleksaandar (G) Stanković ( Pusta reka), Danilo Stanišić ( GFK Dubočica).

PUSTA REKA: S. Stanković 5, Jovanović 5,5 ( N. Petrović 6), Janković 6 ( Azirović-), Aleksandar ( Z) Stanković 6, Stojanović 6, Stojčić 5, Miljković 5, Aleksandar (G) Stanović 5,5, Ilić 5, Vidojević 6, Kostć 5 ( Dinić-).

GFK DUBOČICA: Đukić-, Danilo Stanišić 7,5, Marjanović 7, Ilić 7,5, Vukojević 6 ( Dojčinović -), Stamenković 7,5, Stojanović 7,5, Stoiljković 7 ( Veličković-), N. Stanković 8, Kostić- Milutinović 8 ( Nikolić-), Danijel Stanišić 8.

Vukašin Stevanović

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.