Stefanovićev golgeterski teror u Nišu

U sinoćnjoj utakmici 14. kola treće futsal lige Istok, KMF Leskovac kao gost savladao je ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 4:2. Uz sve pohvale za igru ekipe iz Leskovca svakako treba posebno istaći golgeterski učinak Igora Stefanovića koji je postigao sva četiri pogotka (u 4. 8. 33. i 36. minutu).

Pokušali su domaći da pariraju raspoloženoj ekipi gostiju ali od svega što su uspeli bio je pogodak Obradovića u 23. minutu i Stefanovića iz kaznenog udarca u 40.

Utakmicu je pratilo preko 300 gledalaca a sudijski par činili su Radulović iz Prokuplja i Milić iz Niša.

U sledećem, 15. kolu, u Leskovac dolazi prvoplasirana ekipa Zufo iz Bujanovca i to će, verovatno, biti utakmica koja može da odluči ovogodišnjeg šampiona, imajući u vidu da obe ekipe imaju isti broj bodova ali Zufo i utakmicu manje u kojoj treba da gostuje ekipi Bora.

Iz KMF Leskovac pozivaju navijače da dođu u što većem broju i pomognu svojim majstorima petoparca da savladaju goste i do kraja prvenstva ostanu u igri za najviši plasman.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.