Vlasina bolja od Cara

Brzo su se igrači sa Rosulje, posle neočekivanog poraza u Trgovištu, vratili na pobednički kolosek i na svom terenu, po izuzetno teškom vremenu za igru, savladali niški Car Konstantin 1:0 (0:0) autogolom Smiljkovića koji je posle centaršuta kapitena Pejčića glavom ubacio u svoju mrežu.

Borbeno i agresivno igrali su igrači Vlasine svih 90 minuta ali je nedostajalo i malo sportske sreće, pošto u 30. minutu Šćepanović nije uspeo da realizuje opravdano dosuđen kazneni udarac posle igranja rukom jednog igrača gostiju.

Od 73. minuta, zbog drugog žutog kartona Pejčića, Vlasina je igrala sa desetoricom igrača i uspešno sačuvala stečenu prednost.

U sledećem kolu, Vlasina gostuje u Trsteniku i nastavlja lov na prvo mesto.

Radan iz Lebana, na svom terenu remizirao je sa ekipom SFS Borac iz Paraćina 1:1 i sa 28 bodova i dve utakmice manje nalazi se na 11. mestu iza Pčinje sa 30.

Strelci: Miloš Stanković u 14. minutu za Radan a Mirikalo u 25. za SFS Borac.

U sledećem kolu, Radan gostuje Radničkom u Svilajncu.

Nekadašnji strah i trepet Istoka, i bivši prvoligaš, Moravac Orion, doživeo je još jedan težak poraz na svom terenu. Rezultatom 5:0 savladan je od ekipe Morave iz Vladičinog Hana i sa samo 4 osvojena boda i 70 primljenih golova uveliko može da planira nastupe u Zoni Jug naredne sezone. Sledećeg vikenda sledi novo iskušenje i gostovanje Topličaninu u Prokuplju.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.