Vlasina disciplinovanom igrom do bodova u Leskovcu

U jednom od komšijskih derbija, odigranih ovog vikenda, Vlasina je u Leskovcu, pred oko 1000 gledalaca, savladala domaću Dubočicu rezultatom 2:1 i tako ostala među kandidatima za sam vrh tabele srpskoligaškog Istoka.

Dubočica je igrala i stvarala šanse koje zbog nedovoljne koncentracije u završnici napada nije uspela da realizuje, Vlasina se organizovano branila  i u 42. minutu, kako treneri često umeju da kažu u najnezgodnijem trenutku, pre polaska na odmor, primila gol. Loptu iza leđa Ivanovića smestio je raspoloženi Milić. Drugi pogodak delo je istog igrača u 65. minutu.

Veteran Nikola Đokić,koji je voljom i željom koju je pokazivao tokom utakmice i trebalo bi da bude primer ostalim saigračima kako se bori za klub,  iz kaznenog udarca u 75.minutu postavio je konačan rezultat utakmice.

Ovom pobedom  Vlasina je zadržala drugo mesto, sa dvaboda zaostatka za ekipom  Jagodine Tabane i u sledećem kolu, na Rosulji, dočekaće trećeplasiranu Budućnost iz Popovca.

Trener Dubočice Đorđević moraće da poradi na poljuljanom samopouzdanju svojih igrača kako bi ih uspešno pripremio za gostovanje u još jednom komšijskom derbiju, u Bošnjacu, kod ekipe Jedinstva, koja posle silnih peripetija i dešavanja,  nikako ne uspeva da zabeleži prvu pobedu  pa će biti silno motivisana da sa tri boda protiv renomiranog protivnika  pokuša da uhvati priliku za beg sa dna tabele.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.