PRIJATELJSKA FUDBALSKA UTAKMICA FK VUČJE – FK JAGODINA

Povratak publike i elan fudbalera pod Kukavicom

U sklopu obeležavanja 72 godine postojanja i rada fudbalskog kluba Vučje iz Vučja odigrana je podno Kukavice revijalna utakmica na kojoj je niželigaš ugostio našeg prvoligaša Jagodinu, sa rezultatom 3:2 za goste (2:1).

Već u  13. minutu, posle kardinalne greške golmana Đokića koji je kratko odbio loptu, na nju je natrčao strelac prvog pogotka za Jagodince N. Milošević i iskoristio poklon i poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Pre glavne fudbalske predstave odigrana je utakmica pionira FK Vučja i FK Jagodine koju su gosti iz Jagodine takođe rešili us voju korist sa 6:2

Radost za domaće navijače stigla je u 27. minutu kada je Petrović uspeo da ubaci lotu u mrežu nemoćnog Stojanovića. Da prvi deo igre reše gosti u svoju korist pobrinuo se u 38. minutu Dimitijević,  koji takođe koristi lošu intervenciju drugog golmana domaćih Janaćijevića, i postiže pogodak.  Sa tim rezultaom se otišlo na opdmor.

U drugom delu igre daleko kvalitenija utakmica sa više golova što je i utakmicu učinilo zanimljivom.  Najpre na 1:3  povećava Lazović najlepšim trenutkom na utakmici kada takozvanim „makazicma“ preko glave potiže efektan pogodak. Potom na scenu stupaju domaći napadači i za samo dva minuta poravnavaju rezultat.

Najpre iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca,  kojeg je izveo Milošević, domaći smanjuju prednost na jedan  gol, da bi samo dva minuta kasnije  M. Janković poravnao rezultat. Ipak  do kraja utakmice još dva pogotaka za goste najpre ponovo je po drugi put strelac Lazović, da bi konačnih 3:5 postavio Sekulić i rešio piatanje pobednika u jednoj fer i korektnoj utakmici.

Vučjanci se trude da vrate stari sjaj, s publikom koja voli fudbal i dobrom ekipom

Vučje: Gledalaca 300. Sudija: nenad Matić ( Vučje). Strelci: Petrović u 27., Milošević u 60. (penal), M. Janković u 62. za Vučje, N. Milošević u 13., Dimitrijević u 38., Lazović u 53., 81., Sekulić u 86. za Jagodinu.

FK VUČJE: Đokić, Zdravković, Ilić, Antanasković, Kostić, Milošević, Stanković, Janković, M. Milenković, Stojić, m. Stojković. Igrali su još: Dinić, Mijalković, Cvetković, Jovanović, N. Stojković, Simonović, Nikolić, Ivanović, Janićijević, Janković, Vuković, Ranđelović.

FK JAGODINA: Stojanović, Silva, Ađuru, Martins, Petrović, Dimitrijević, lazović, N. Petrović, Dulović, Milošević, Kojić. Igrali su još: Milojević, Vlajković, Ivljanin, Paunović, Marić, Miladinović, Ivanović, Sekulić, Milošević.

Vukašin Stevanović

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.