Reke ljudi u Leskovcu gde slavi rođendan SNS, autobusi iz pola Srbije (video)

Možda će zaista na proslavi 14. rođendana Srpske napredne stranke u Leskovcu, kako je obećao gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović, i biti 12000 ljudi, ali je izvesno da su oni došl iz svih krajeva Srbije autobusima, minibusevima i automobilima, kao i to da u sportskoj hali Dubočica neće svi stati gde ima 3.500 sedišta i još maksimim1.500 mesta na podijumu.

U samoj hali je sve spremno za doček najviših SNS funkcionera, napravljen je špalir, čuju su dobošari, vijori se zastavama, a u ovom trenutku još se kreću guste kolone ka toj sali.

U prvom redu su skoro svi ministri u Vladi Srbije, kao i predsednica vlade Ana Brnabić. Viđeni su i predsednik opštine Medveđa Dragan Kulić i gradinačelnik Vranja Slobodan Milenković. Čeka se Vučić.

Ispred hale su autobusi i minibusevi iz Kraljeva, Prokuplja, Niša, Lebana, Leskovca, Vranja, i drugih srpskih gradova. Tu su i automobili iz Vojvodine, Beograda, Užica…

This slideshow requires JavaScript.

Obraćanje Ane Brnabić proteklo je uglavnom u zavaljivanju.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram i Twitter!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

30 Komentara
Najstarije
Najnovije Najviše glasova
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Mika
21.10.2022. 18:25

Bruka i sramota. Dok se ljudi smrzavaju, gladuju, primaju najmanje plate u Srbiji, ovi se bahate i to sve od nasih para. Veliki kralj, lize guze i zaoadu i istoku a onda dodje ovde da zajebava jadni narod svojim lazima i nebulozama. Ali njega nihe sramota jer za vkast ce dati i prodati sve, ali treba da bude sramota ovih ucesnika cirkusa, koji prihvataju svakakva ponizenja za sendvic i sok

Svi bivsi ministri
21.10.2022. 18:30

Vladi je istekao mandat. Ovo su bivsi ministri

Zoran Jovanovic
21.10.2022. 18:38

Kad je već u SRC nek obiđe bazene i udje u svlačionice a onda i pod tuseve. Neka baci pogled i na plafone odakle se pune kofe koje radnici redovno ređaju za svaku kišu. A ventilacija? To je posebna priča!

Igor S.
21.10.2022. 18:39

Žalosno je što se na najtužniji dan u Srbiji ovako slavi. Umesto da je ta reka ljudi otišla u Kragujevac i odala poštu đacima i profesorima oni slave.

vucicev putujuci cirkus
21.10.2022. 18:52

Pa dobro bre ljudi nije mi jasno da morate ovoliko para da potrosite za nista. Egocentricni lik mora da oseti aplauze. Jos pazite halabuku dize u gradu koji godinama ima najniza primanja u Srbiji.
Ili ovom halabukom priprema naciju za priznanje Kosova.

Saat mala
21.10.2022. 18:57

MINHEN! PIVNICA!

Šta slavite?
21.10.2022. 18:59

Posledice vaše vladavine i diktature biće katastrofalne.

Govedarevic
21.10.2022. 19:02

Zanimljivo je kako to samo u Srbiji clanovi vlasti koji nemaju prava da budu clanovi bilo koje partije idu na rodjendan neke stranke :O

NESUMNJAMO DA JE U ZAVALJIVANJU.
21.10.2022. 19:17

Dobro je kad se zahvaljivala.Trebala je da ponovi kako nemoze da zivi ni dva dana sa minimalcem ljudima u hali koji zive ceo mesec sa tim novcem.
I da trebala je da zahvali ili mouda jeste neznam cucemo ,mouda je zahvalila stonse nebahatimo i sto ni na o stepeni celnici nisu pustili centralno grejanje.Na tome posebno da zvali prehladjenoj deci i bolesnima koji se smrzavaju a placaju cele godine grejanje.
Da li njen Bograd tako stedi .Nego vidi se da zna koje su realne temperature pa se lepo obukla a prodaje maglu.Njeno dete se ne smrzava.
Bravo Brnabic …kako si samo predlogom uspela da dobijes ono sto si zelela .Zahvali se najposlusnijem gradu u Srbiji.

Moraju
21.10.2022. 19:20

Sve ucenjene i ponižene hoćeš nećeš moraš da dodjes.Zao mi je te dece jer će vječito biti žigosani kao izdajice i ……….

Lamelac
23.10.2022. 17:48
Odgovor za  Moraju

Ne moraju…zele !…Lakse im da sede u osmospratnici da ispijaju kafe za 50.000 dinara mesecno,nego posteno da zasuku rukave i da rade negde drugde gde se vrednuje ono za sta se potrudis pa makar bila to i minimalna plata ali mirno spavas,prljave ruke ali cist obraz,a ne poltronizam i botovanje.

Trn
21.10.2022. 19:28

Divno! To je postovanje predsednika Vucica ali gradonacelnika Cvetanovica lično za sve sto su obojica uradili za Srbiju i Leskovac

Šemsa
21.10.2022. 20:37

Reka ljudi svakog dana
Nekom zuri, a ja nemam kom
U mojoj sobi samoca i tuga
Odavno su pronasle svoj dom…..
Javi se, oteraj tugu
Bar lazna nada nek’ udje u sne
Recima obrisi mi suze
Kao sto si ranije

Marijana Ana
21.10.2022. 22:14

Hala je bila mala da primi sve one koji su dosli na ovaj divan dogadjaj..sve je odisalo pozitivnom atmosferom i osecajem pripadnosti i zajednistva

shomi
22.10.2022. 06:41
Odgovor za  Marijana Ana

može dodatni prilog u sendviču za tebe.

Bojana
21.10.2022. 23:05

Naravno da je reka ljudi kako kažete u naslovu jer je ovo rođendan najveće stranke, sa najvećom podrškom koja se dokazala pre samo šest meseci. Ovi što vređaju samo neka se sete da su izbori bili u Aprilu. Narod je još tada rekao svoje, baš kao i danas i baš kao i uvek kad su skupovi vladajuće stranke u pitanju.

KLARA
21.10.2022. 23:42

Snaga i jedinstvo, kao i velika podrška naroda na ovom skupu dokaz je koliko ljudi veruju i podržavaju našeg predsednika.

ELEONORA
21.10.2022. 23:55

Podrška nije izostala ni ovog puta, srećan rođendan naprednjaci.

Milka
22.10.2022. 00:00

Prisutnost velikog broja ljudi pokazuje snagu i podrsku najjace stranke.

JANUS A
22.10.2022. 08:26

Velika podrška odraz je poverenja koje predsednik ima kod naroda. A veliki broj ljudi koji su dosli uvelicali su rodjendan!

MILANKA
22.10.2022. 09:40

Divno je slušati „našeg voljenog“ predsednika. Čovek nije sklon lažima. Pa nije nas lagao ni kada je govorio o Sava mali, Jovanjici, slučaju na doljevačkoj petlji, Belivukovom klanu, Krušiku, tetki iz Kanade
Što se tiče jučerašnjeg mitinga, morali smo otići tamo. Potrpali su nas u autobuse, pod pretnjom od posledica ako ne pođemo. I pošli smo. I biii smo tamo. I naslušali se nebuloza od svih govornika. Tu su nemerljivi uspesi prvorođenog i njegove kamarile, prkosi raznim pretnjama i ucenama, obećanja dragim bakama i dekama…Ah te bake i deke. Pet godina im je zavlačio ruku u džep i uzimao im deo penzije,..
Pitam se a pitala bih i samog predsednika dokle više tako. Da li on zna koliko nas je koštao taj jučerašnji cirkus. Koliko koštaju ti silni autobusi koji voze ljude na mitinzima, koliko nas koštaju oni helikopteri koji su ceo dan nadletali grad, sa koliko je vozila došla njegova kamarila iz Beograda i koliko to košta, koliko su naplatili na ime dnevnica, koliki su troškovi same organizacije mitinga (čitaj onog sranja) ..
Mogu pisati čitav dan o ovoj i svim dosadašnjim predstavama u režiji SNS-a ali ipak molim Svevišnjeg da se okane ovakvih ujdurmi i da ne troši više novac, zarad svoje i njihove reklame. Narod neće još dugo da trpi i sluša svakakve gluposti, neće ni on moći još dugo da svojim apsolutističkim režimom sve držati pod kontrolom.Probudiće se Srbija. Zna se kako je završio Čaušesku.

Slave
22.10.2022. 10:42

Leskovac je juče bio grad slobode. Otvoreni grad za sve pristalice i simpatizere najsjajnije zvezde na političkom nebu naše zemlje – Srpske Napredne Stranke. Leskovčani su maksimalno podržali ovaj jubilej, 14.rođendan SNS, najjače i najveće stranke u Srbiji, a gosti su uvek dobrodošli. Odlična organizacija.